Legendary Warriors

Legendary Warriors macera oyununa ücret ödemeden sahip olun.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut643.16 MB
  • Sürüm0.8.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciOink Games Inc.
Legendary Warriors indir; En iyi görsel tasarımlara sahip olan Legendary Warriors mobi oyununda sıradışı bir macera yaşamanın tadını çıkarın.

En iyi görsel tasarımlara sahip olan Legendary Warriors mobi oyununda sıradışı bir macera yaşamanın tadını çıkarın. Dünyaya kıymetli ateşi geri getirmek için güçlü ve eşsiz savaşçılarla dolu destansı bir maceraya çıkarak kendi gücünüz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Her sahnesinde heyecan verici anlar yaşayacağınız Legendary Warriors mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Milyonlarca kişi tarafından indirilmeyi hak eden Legendary Warriors macera oyununda kendi maceranızın baş kahramanı olmaya yönelik hareket edeceksiniz.

Aksiyon ve heyecan verici savaşlarla bir kılıç ve büyü ülkesi sizi bekliyor. Burada hem macera hem de aksiyon ögeleri ile karşı karşıya geleceksiniz. Düşman birliklerine karşı taktikler geliştirerek maceranın kazananı olarak adınızdan söz ettirin. Oyunun en önemli özelliklerinden biri görsel efektlerin son derece farklı olmasıdır. Bu sebeple akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilir, kendinizi güçlendirerek ilerleme kat edebilirsiniz. Oyunu oynamak ve seçenekleri değerlendirmek için her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Kendine özgü karakterlerle benzersiz ve gizemli bir atmosfer üzerine kurulan Legendary Warriors macera oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Yüksek kaliteli tasarım, müzik ve özenle yapılmış oyun içerikleri sayesinde akıllı cihazınızda pürüzsüz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Taktiklerinizi geliştirin, performans düzeyinizi artırın ve ardından ilerleme kat ederek daha başarılı bir şekilde hamle yapamaya odaklanın. Oyunu kazanmak için kendi taktiklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Aksi halde düşmanlar tarafından yok edilirsiniz. Elinizde bulunun savaş ögelerini değerlendirin, taktiğinizi hazırlayın ve ardından daha başarılı bir şekilde ilerleme kat ederek oyunun kaderini değiştirin. Ateşin nasıl kazanıldığının hikayesini baştan yazmak için hazır olun. Yeni arkadaşlar toplayarak, kaybolan alevi bulmak için bir yolculuğa çıkmalısınız.

Fakat bu yolculuk sandığınız kadar kolay olmayacak. Burada sizi durdurmak ve yok etmek isteyen bir çok korkunç karakter ile karşılaşacaksınız. Her bir karakteri kendi gücünüz ile ortadan kaldırın ve ateşi bulmak için devam edin. Üç karaktere kadar takımlar yaparak, kendine özgü özelliklere sahip olan gizemli Argus' a karşı savaşacaksınız. O çok güçlü ve onu durdurmak için arkadaşlarınızın yardımına ihtiyaç duyacaksınız. Bir algoritmaya göre savaşçılarınız otomatik olarak savaşacak olsa da, savaşçılarınızı nasıl yükselteceğinizi ve özel yetenekleri nerede ve ne zaman kullanacağınızı seçerek savaşın gelgitini kontrol edebilirsiniz.

İleriye doğru savaşırken, savaşçılarınız HP'lerini kaybedecek ve bir sonraki şehre gelinceye kadar yaralarını giyemezler. Sınırsız gece kuşatılmış kasabalara ışık getirmek için ileriye doğru iterek küçük avcı grubunuzu iyi kullanmalısınız. Kontroller minimal olmakla birlikte, oyun ve strateji çok derin ve eğlenceli. Bir macera romanı okumak gibi, bekleyen harika dünyadan kesinlikle etkileneceksiniz. Savaşa katılmak için arkadaşlarınızdan üç savaşçı seçin ve onları stratejiniz doğrultusunda eğiterek başarılı bir şekilde ilerlemelerini sağlayın. Her sahnesinde hayatta kalarak savaşın seyrini değiştirin.


Legendary Warriors indir